Betonarme Hizmeti

Betonarme Hizmeti

Betonarme ev oluşumları konusunda uzman ekibimizle başarılı projelere imza atmaktayız. Dayanıklı sistemler konusunda iddialı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Geleneksel ve modern yapılarda betonarme en önemli özelliklerden biridir. 1992 yılından bu yana hizmet veren firmamız inşaata dair çok sayıda hizmeti tek yerden vermektedir. Betonarme ev ve iş yerlerinin dayanıklı şekilde projelendirilmesinde hassasiyetle çalışıyoruz.

Betonarme Yapıların Tanımı Nedir?

Ana malzemesi betona dayalı yapılar betonarme nedir sorusunun yanıtı da olacaktır. Daha detaya girildiğinde dış etkenlere dayanıklı sistemler betonarmedir. İnşaat çeliği ve beton bütünleşmediğinde dayanıklı yapı olmayacağından kilit özellik çelik yapıdır. Beton çelikle beraber sağlam yapılara imza atacaktır.

Günümüzde Betonarme Önemi

Betonarmeler günümüz yapılarının genelinde görülen ürün ve sistem özelliğidir. Firmamız da aynı özellikleri sistemli bir şekilde yerine getirmeyi hedefler. Modern gelişmelerden de beslenerek teknolojik ilerlemeler kapsamında betonarme ev çözümlerini sunmaktayız.

Her bina aynı olmadığı gibi betonarmelerin her biri de farklıdır. Ana özelliklerde ve uygulamalarda benzerlikler olmakla beraber betonarmenin sistemsel detayları ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Tek Katlı Betonarme Yapı Fiyatları 2023

Betonarme yapının tek veya çok katlı olanlarına göre içerisindeki çelik iskelet değişecektir. Betonarmeyi isterseniz daha farklı alanlarda da talep edebilirsiniz. Toplamda hazırlanan proje özelliklerine göre maliyet ve işlem sonu fiyatları sunulacaktır.

Küçük çaplı betonarme uygulamalarının fiyatları ile kapsamlı daha büyük çalışmalardan elde edilecek miktarlar değişecektir. Betonarme fiyat sonuçlarını daha net şekilde öğrenmek için başvurularınızı bekliyoruz.