Çevre ve Düzenleme ve Peyzaj

Çevre ve Düzenleme ve Peyzaj

Bahçe, bina çevre düzenleme ve peyzaj  uygulamalarında yeni projelerle sizlere destek olmaktayız. Yapı çevresini dekoratif açıdan özel şekilde tasarlıyoruz.

Bahçe dekorasyon çevre ve düzenleme ve peyzaj  uygulamalarımız yeni yılın güncellemeleriyle benzersiz şekilde devam etmektedir. Hazır ve özel tasarım bahçe düzenlemelerimiz tüm malzemeleri ve uygulamasıyla beklediğinizi verecektir.

Profesyonel Peyzaj Uygulaması Nedir?

Bahçe ve yapı çevresiyle ilgili olarak peyzaj nedir sorusunun en önemli yanıtı tamamlayıcı teknik düzenlemeler olduğudur. Binanın çevresinde zemin uygulamasından ışıklandırma ve süslemelere kadar her ayrıntı bu kapsama girecektir. Örneğin alışveriş merkezlerinin bahçesindeki yeşillendirme alanları, süs havuzları vs. için teknik çözümler sunuyoruz.

Peyzaj Fiyatları 2023

Peyzaj bahçe dekorasyon uygulamalarımız talepleriniz doğrultusunda projelendirilecektir. Metre kare ve malzeme özellikleri yanında çalışmanın tamamlanma süresi belirleyici olabilir. Hazırlık aşamasında hangi alana nasıl bir düzenleme olacağını bahçe tasarım ekibimiz detaylı şekilde oluşturacaktır.

Bahçe Tasarım

Geniş arazi – arsa düzenlemelerinin maliyetleri nasıl bir işlem olacağına göre değişecektir. Çok daha küçük bir alana yapılacak bahçe tasarım düzenlemesi büyük alanlardaki bir düzenlemeden daha yüksek fiyatlardan da olabilir. Zeminde kullanılacak malzemeye ek olarak diğer yerlerden satın alınacak ek malzemelerin önemini biliyoruz. Temel şeffaflık ilkemizden ödün vermeksizin projelerimizi hazırlamaktayız.

Yenilikçi ekibimiz büyük kurumsal yerlere güvenli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Hastaneler, kamu binaları, özel firmalar, müstakil evler, apartmanlar, siteler vs. için başvuru yapabilirsiniz. Çevre ve düzenleme ve peyzaj  alanında garantili süreçler sizi bekliyor.