İzolasyon Hizmeti

İzolasyon Hizmeti

Birçok kişi izolasyon nedir sorusunu net olarak bilse de doğru tanımlamaları yapabilmek son derece önemlidir. Hizmetlerimizde izolasyonun tam karşılığına odaklanmaktayız.

Binalarda tasarruf yapmak, ısı kaybını engellemek için izolasyon uygulamaları yapılmaktadır.   Çok yönlü bina çözüm taleplerinizde ideal bir şekilde proje hazırlamaktayız. Uygulamalarımız 1992 senesinden bu yana başarılı olarak sürdürülmektedir.

İzolasyon Uygulamalarının Tanımı Nedir?

Dışarıdaki bir yangından korunmak için izolasyonun olması önemlidir. Orman yangınları binaları sardığında yapının dış kısmında izolasyon varsa içeri yansıması kontrol edilecektir. Binaların güvenli kullanımı ve ekonomik açıdan da avantaj sağlaması adına izolasyon projelerimizi değerlendirebilirsiniz.

Kontrol edilmesi gereken yapı içi durumlar izolasyon nedir sorusunun yanıtlarından biri olacaktır. Dışarıdan gelen ses, ısı veya tesisat sorunlarında izolasyonlu bir alan yaptırarak otomatik çözüm elde edersiniz.  Dışarıdan gelen ve sorun olabilecek her türlü durumu engellemek için izolasyon işlemlerini sağlamaktayız.

Köpük Ses Yalıtımı 

İzolasyonun en işlevsel türlerinden biri ses yalıtımı uygulamalarıdır. Kelime anlamı olarak birbirini tamamlayan yalıtım - izolasyonda bir alandaki sesin ayrıştırılması gerekliyse köpükler kullanılır. Köpük ses yalıtım malzemelerinin kendi içinde türleri ve uygulama şekilleri vardır. Ekibimiz bu alandaki gereken tüm donanımı sizlere sunmaktadır.

Ses yalıtımı sadece daire içi bazında değil bina tümüne uygulanabilir bir özelliktir. Binanın en dış kısmına uygulanan ses yalıtımı işlemleri sayesinde gürültü kirliliğine karşı etkili bir önlem almış olursunuz. İzolasyon konusunda daha fazla bilgi için firmamıza başvurmayı unutmayınız.