Mantolama

Mantolama


 Bina giydirme işlemleri olarak da tanımlanan mantolama yalıtımda önemli bir yer kaplamaktadır. Firmamız bu alanda yapısal açıdan destekleyici çözümlerle gelmektedir.

Bir aracın olması mantolama işleminde en önemli kısımdır. Yalıtımı sağlayacak olan malzeme manto olduğunda ısı yalıtımı daha sorunsuz şekilde tamamlanmış olur. Yapı uygulamalarında uzman kadromuz her binanın mantolama işlemini sorunsuz şekilde tamamlamaktadır.

Mantolama Nedir?

Isı yalıtımının binalara giydirilmesi mantolama nedir sorusunun genel ve basit bir yanıtı olabilir.  Yani bir yerden başka yere geçmemesi istenen sıcaklık için yapılan engelleyici işlemler bütünüdür. Bir alandaki ısı yalıtımı için mantolama yapılması son derece avantajlı bir uygulamadır.  Teknolojik gelişmelerle mantolamada uygulanan işlemlerin detayları daha da farklı duruma gelmektedir. İyi yöndeki gelişmeleri takip ederek ideal çözümler sunuyoruz.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Dış cephe mantolama uygulamalarımızda güncellemelere göre değişmekle beraber metre kare ücreti 100-300 TL arasında değişmektedir. En net sonucu almak için ne tür bir talebiniz olduğunu detaylarıyla aktarmak üzere firmamıza başvurmanız önerilir.

Fikir edinmeniz için örnek hesaplama yapılırsa, dış cephe mantolama 100 metrekare ev dışına olacaksa 9.000TL-15.000TL arasında değişebilir. Ücretlerimiz genel piyasa fiyatlandırmasına paralel olarak oluşturulmaktadır. Hizmet türlerine göre kullandığımız malzemelerin fiyatlandırması kalite bazında değişmektedir.

İç Cephe Mantolama Fiyatları

Duvarların iç kısımlarına uygulanan ve dış cephe mantolama ile paralellik gösteren uygulamalarda fiyatlar değişebilir. Malzeme özellikleri daha estetik beklentiler içerebilmektedir.  Benzer malzemenin dış cephedeki görseli ile iç kısımdaki tasarım detayı mantolama fiyatlarını artırabilmektedir.